OgreMkV
Father of Earth's Next Emperor
One thing to do is determine which store brand products are acceptable to you and get those whenever possible.
We buy the store brand apple jacks because we can't taste the difference, but the store brand pop tarts are horrid. Still, it saves us $5-$10 bucks each week.
We buy the store brand apple jacks because we can't taste the difference, but the store brand pop tarts are horrid. Still, it saves us $5-$10 bucks each week.